
| Kleur: | Zwart |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Batterij: | Nee |
| Gebruik van kerstverlichting: | Buitenshuis |
| Lichtkleur: | Warm Wit Licht |
| Watt: | 5,2W |
| Hoogte: | 3 cm |
| Lengte: | 2400 cm |
| Diepte: | 0,5 cm |
| Snoerlengte: | 500 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Lumen: | 609lm |
| Materiaal: | Plastic |
| Kelvin: | 2700K |
| Productgewicht: | 0,97 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 594-60 |




Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen