
| Kleur: | Nikkel |
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | E27 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 60 |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 22 cm |
| Diameter: | 20 cm |
| IP-classificatie: | IP21 |
| Materiaal: | Metaal, glas |
| Productgewicht: | 0.5 kg |
| Productieland: | CN |
| Model Badkamerlamp: | Plafondlamp |
| Artikelnummer: | T765/12 |


Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen