
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 14W |
| Hoogte: | 37 cm |
| Breedte: | 11 cm |
| Lengte: | 35 cm |
| Snoerlengte: | 180 cm |
| Materiaal: | metaal/kunststof |
| Aan/Uit: | Dimmer op de lamp |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 0.75 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 18800-15 |


Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen