
| Fitting: | GU10 |
| Watt: | 5W |
| Aantal lichtbronnen: | 2 |
| Hoogte: | 16 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Diepte: | 12,3 cm |
| IP-classificatie: | IP54 |
| Materiaal: | Aluminium |
| Volt: | 230V |
| Productgewicht: | 0,4 kg |
| Productieland: | CN |
| Model Buitenlamp: | Op- En Neerwaarts Licht |
| Artikelnummer: | 7706517 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen