
| : | Natuur |
| Fitting: | G9 |
| Watt: | 10W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 16 cm |
| Diameter: | 8 cm |
| Snoerlengte: | 150 cm |
| Materiaal: | Marmer |
| Productgewicht: | 1,1 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 2140816 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen