
| Kleur: | Zwart/messing |
| Fitting: | E14 |
| Gemaakt in Europa: | Ja |
| Watt: | 25W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 20 cm |
| Diameter: | 17 cm |
| Diepte: | 25 cm |
| Installatie wandlamp: | Wordt geleverd met snoer en EU-stekker |
| Materiaal: | Metaal |
| Productgewicht: | 0.5 kg |
| Productieland: | PL |
| Artikelnummer: | 6735-330 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen