
| Kleur: | Bronzen |
| Fitting: | E27 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 60W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 45.7 cm |
| Breedte: | 22.9 cm |
| Diepte: | 27.9 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Materiaal: | Gegoten aluminium, glas |
| Productgewicht: | 2.97 kg |
| Productieland: | CN |
| Model Buitenlamp: | Rondschijnend Licht |
| Artikelnummer: | KL-LUVERNE2-M |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen