
| Kleur: | Goud |
| Fitting: | E27 |
| Watt: | 25W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 65 cm |
| Lengte: | 23 cm |
| Diepte: | 13 cm |
| Snoerlengte: | 1,2 cm |
| Materiaal: | Metaal |
| Productgewicht: | 3,3 kg |
| Productieland: | IN |
| Artikelnummer: | 8307485 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen