
| Kleur: | Licht hout |
| Fitting: | E27 |
| Gemaakt in Europa: | Ja |
| Watt: | 25W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 55 cm |
| Diameter: | 35 cm |
| Snoerlengte: | 150 cm |
| Materiaal: | hout, textiel |
| Aan/Uit: | Dimmer op de lamp |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 2.24 kg |
| Productieland: | PL |
| Artikelnummer: | G93115/75 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen