
| Kleur: | Veelkleurig |
| Fitting: | E14 |
| Watt: | 40W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 33 cm |
| Breedte: | 16 cm |
| Lengte: | 16 cm |
| Snoerlengte: | 200 cm |
| Materiaal: | Keramiek, Gestoomde stof |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Productgewicht: | 1.6 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 107039 |


Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen