
| Kleur: | Wit |
| Ophanging: | Hangen aan een plafondhaak |
| Fitting: | GU10 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 3W |
| Aantal lichtbronnen: | 3 |
| Hoogte: | 21.5 cm |
| Breedte: | 47.5 cm |
| Diepte: | 12 cm |
| Materiaal: | Metaal |
| Productgewicht: | 0,835 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | I802400301 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen