
| : | Zwart |
| Fitting: | G9 |
| Watt: | 15W |
| Aantal lichtbronnen: | 3 |
| Hoogte: | 160 cm |
| Diameter: | 28 cm |
| Lengte: | 50 cm |
| Snoerlengte: | 180 cm |
| Materiaal: | Metaal, glas |
| Productgewicht: | 6,5 kg |
| Model vloerlamp: | Algemene verlichting |
| Artikelnummer: | 17023-001 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen