
| Kleur: | Zwart |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Dimbaar: | Nee |
| Watt: | 7W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 5.5 cm |
| Breedte: | 60.4 cm |
| Lengte: | 8.8 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Lumen: | 680 |
| Installatie wandlamp: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Materiaal: | Metaal |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 0,520 kg |
| Productieland: | CN |
| Model Badkamerlamp: | Wandlamp |
| Artikelnummer: | 283270232 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen