Creëer een magisch kerstgevoel met deze charmante mechanische kerstversiering in de vorm van een reuzenrad. Kleurrijke ledlampjes en bewegende onderdelen brengen het feestelijke tafereel van vrolijke winterfeestvierders tot leven. Een prachtig detail dat zowel nostalgie als vreugde in uw kersthuis brengt! Werkt op 3xAA-batterijen (4,5 V - niet inbegrepen). Inclusief transformator met 1,8 m zwart snoer en stekker. Geïntegreerde LED-verlichting.

| Kleur: | Veelkleurig |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Batterij: | Ja |
| Gebruik van kerstverlichting: | Binnenshuis |
| Hoogte: | 29 cm |
| Breedte: | 21 cm |
| Diepte: | 21 cm |
| Snoerlengte: | 180 cm |
| Materiaal: | Plastic |
| Productgewicht: | 0.9 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 3440-000 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen