
| : | Wit |
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 52W |
| Breedte: | 11 cm |
| Diameter: | 75 cm |
| Lumen: | 2453lm |
| Materiaal: | Aluminium |
| Kelvin: | 2700K |
| Productgewicht: | 6 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 63410 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen