
| Kleur: | Zwart |
| Fitting: | E14 |
| Watt: | 15W |
| Aantal lichtbronnen: | 2 |
| Hoogte: | 140 cm |
| Breedte: | 25 cm |
| Diepte: | 42 cm |
| Snoerlengte: | 170 cm |
| Materiaal: | Metaal |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Productgewicht: | 3.9 kg |
| Productieland: | CN |
| Model vloerlamp: | Algemene verlichting |
| Artikelnummer: | 49674-80 |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen