
| Kleur: | Zwart |
| Ophanging: | Hangen aan een plafondhaak |
| Fitting: | E14 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 15W |
| Aantal lichtbronnen: | 6 |
| Hoogte: | 136 cm |
| Breedte: | 91 cm |
| Diepte: | 20 cm |
| Snoerlengte: | 110 cm |
| Materiaal: | Metaal |
| Productgewicht: | 2.3 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 49675-80 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen