Messingkleurige metalen ster met veel mooie details. Een prachtige kerstster om het raam mee te versieren. Wordt geleverd met een wit snoer van 3,5 meter en een stekker. Lichtbron niet inbegrepen.

| Kleur: | Messing |
| Fitting: | E14 |
| Gemaakt in Europa: | Ja |
| Type ster: | Hangend |
| Ophanging: | Inbegrepen |
| Watt: | 25W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 36 cm |
| Breedte: | 25 cm |
| Diepte: | 6 cm |
| Snoerlengte: | 3,5 cm |
| Materiaal: | Metaal |
| Productgewicht: | 0,3 kg |
| Productieland: | SE |
| Artikelnummer: | 797-00 |






Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen