
| Fitting: | GU10 |
| Watt: | 4W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 13 cm |
| Breedte: | 8,5 cm |
| Diepte: | 14,5 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Materiaal: | Aluminium, acryl |
| Productgewicht: | 0,75 kg |
| Productieland: | CN |
| Model Buitenlamp: | Neerwaarts Licht |
| Artikelnummer: | 7511-250 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen