
| Fitting: | GU10 |
| Watt: | 4W |
| Aantal lichtbronnen: | 2 |
| Hoogte: | 17 cm |
| Breedte: | 9,5 cm |
| Diepte: | 11,5 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Materiaal: | Aluminium, glas |
| Productgewicht: | 0,45 kg |
| Productieland: | CN |
| Model Buitenlamp: | Op- En Neerwaarts Licht |
| Artikelnummer: | 7571-300 |




Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen