
| Ophanging: | Hangen aan een plafondhaak |
| Fitting: | G9 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 25W |
| Aantal lichtbronnen: | 11 |
| Hoogte: | 26 cm |
| Diameter: | 85 cm |
| Snoerlengte: | 135 cm |
| Materiaal: | metaal/glas |
| Productgewicht: | 3.2 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 65909-15 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen