Een decoratieve groene slinger voor binnen of buiten. Hang hem rond de deurpost of op de bank bij de ingang.

| : | Groente |
| Batterij: | Nee |
| Gebruik van kerstverlichting: | Buitenshuis |
| Hoogte: | 30 cm |
| Lengte: | 500 cm |
| Diepte: | 15 cm |
| Materiaal: | Plastic |
| Productgewicht: | 2,15 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 612-20 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen