
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Dimbaar: | Met afstandsbediening (inbegrepen) |
| Watt: | 6,5W |
| Hoogte: | 150 cm |
| Breedte: | 12.5 cm |
| Lengte: | 12.5 cm |
| Snoerlengte: | 139 cm |
| Materiaal: | plastic |
| Productgewicht: | 0.77 kg |
| Productieland: | CN |
| Model vloerlamp: | Algemene verlichting |
| Artikelnummer: | G80620A06 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen