
| Kleur: | Zwart |
| Ophanging: | Hangen aan een plafondhaak |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 45W |
| Hoogte: | 8.5 cm |
| Breedte: | 52 cm |
| Lengte: | 65.5 cm |
| Materiaal: | metaal/acryl |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 2.75 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 16024-15 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen