
| Kleur: | Gepolijst messing |
| Fitting: | E27 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 60W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 35.6 cm |
| Breedte: | 20.3 cm |
| Diepte: | 19.8 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Materiaal: | Messing, helder geslepen glas |
| Productgewicht: | 1.47 kg |
| Productieland: | CN |
| Model Buitenlamp: | Rondschijnend Licht |
| Artikelnummer: | QZ-NEWBURY2-M-PB |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen