
| Batterijduur: | 11-20h |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 4W |
| Hoogte: | 8 cm |
| Breedte: | 4,5 cm |
| Lumen: | 100lm |
| Materiaal: | Metaal |
| Aan/Uit: | Dimmer op de lamp |
| Kelvin: | 1800/2500/3000K |
| Productgewicht: | 0.403 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 7100200 |









Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen