
| Kleur: | Zwart |
| Fitting: | GU10 |
| Watt: | 10W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 23 cm |
| Diameter: | 10 cm |
| Lengte: | 83 cm |
| Snoerlengte: | 160 cm |
| Installatie wandlamp: | Wordt geleverd met snoer en EU-stekker |
| Materiaal: | Metaal |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Productgewicht: | 1.1 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 7165 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen