
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 12W |
| Breedte: | 10,8 cm |
| Lengte: | 50 cm |
| Diepte: | 7 cm |
| Lumen: | 610lm |
| Installatie wandlamp: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Materiaal: | Staal |
| Aan/Uit: | Via wandschakelaar/dimmer |
| Kelvin: | 2700K |
| Productgewicht: | 1,7 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 62725 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen