
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 4 |
| Hoogte: | 14 cm |
| Diameter: | 10 cm |
| Lengte: | 6.65 cm |
| Lumen: | 200 |
| Installatie wandlamp: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Materiaal: | Aluminium |
| Aan/Uit: | Via wandschakelaar/dimmer |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 0.47 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | MOD180WL-L4B3K1 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen