
| Kleur: | Donkergrijs |
| Fitting: | E27 |
| Dimbaar: | Nee |
| Watt: | 18W |
| Aantal lichtbronnen: | 2 |
| Hoogte: | 29 cm |
| Breedte: | 9,5 cm |
| Lengte: | 20 cm |
| IP-classificatie: | IP65 |
| Materiaal: | Aluminium |
| Productgewicht: | 1 kg |
| Productieland: | CN |
| Model Buitenlamp: | Rondschijnend Licht |
| Artikelnummer: | 4099854182969 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen