
| Kleur: | Rookkleurig |
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | E14 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 40W |
| Aantal lichtbronnen: | 11 |
| Hoogte: | 27 cm |
| Diameter: | 55 cm |
| Materiaal: | Metaal, glas, acryl |
| Productgewicht: | 10,57 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 63109D1 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen