
| Kleur: | Zwart |
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 27W |
| Hoogte: | 7 cm |
| Diameter: | 40,5 cm |
| Lumen: | 450lm |
| Materiaal: | Metaal |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 2,4 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | MOD311CL-L27B3K |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen