
| Kleur: | Groente |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Batterij: | Nee |
| Gebruik van kerstverlichting: | Buitenshuis |
| Watt: | 0,4W |
| Hoogte: | 30 cm |
| Lengte: | 150 cm |
| Snoerlengte: | 5 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Materiaal: | Plastic |
| Kelvin: | 2700K |
| Productgewicht: | 1.023 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 612-55 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen