
| Kleur: | Antraciet |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 11W |
| Hoogte: | 9 cm |
| Diameter: | 30 cm |
| IP-classificatie: | IP54 |
| Lumen: | 1180lm |
| Materiaal: | Plastic |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 0,8 kg |
| Productieland: | CN |
| Model Buitenlamp: | Bewegingssensor |
| Artikelnummer: | 676960142 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen