
| : | Wit |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Dimbaar: | Ja |
| Lichtkleur: | Warm Wit Licht |
| Watt: | 4,2W |
| Hoogte: | 3,9 cm |
| Diameter: | 5,2 cm |
| IP-classificatie: | IP21 |
| Lumen: | 278lm |
| Materiaal: | Aluminium, kunststof |
| Kelvin: | 2700K |
| Volt: | 230V |
| Productgewicht: | 0,1 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 7474707 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen