
| : | Goud |
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | E27 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 60W |
| Aantal lichtbronnen: | 6 |
| Hoogte: | 120 cm |
| Lengte: | 95 cm |
| Diepte: | 45 cm |
| Materiaal: | Staal, glas |
| Productgewicht: | 4,58 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 44520-6CP |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen