
| Kleur: | Grijs |
| Fitting: | E10 |
| Lichtbronnen: | Ledlampen |
| Batterij: | Nee |
| Hoogte: | 55,5 cm |
| Lengte: | 32 cm |
| Diepte: | 10 cm |
| Snoerlengte: | 2 cm |
| Lumen: | 6,3lm |
| Materiaal: | Concreet |
| Kelvin: | 2700K |
| Productgewicht: | 6 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 4024570-4508 |


Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen