
| Kleur: | Zilver |
| Fitting: | E27 |
| Type ster: | Hangend |
| Ophanging: | Inbegrepen |
| Watt: | 25W |
| Hoogte: | 40 cm |
| Breedte: | 40 cm |
| Diepte: | 12 cm |
| Snoerlengte: | 350 cm |
| Materiaal: | Metaal |
| Volt: | 230V |
| Productgewicht: | 1.7 kg |
| Productieland: | IN |
| Artikelnummer: | 3714001 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen