
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 84W |
| Hoogte: | 10-120 cm |
| Diameter: | 80 cm |
| Lumen: | 3700lm |
| Materiaal: | Metaal |
| Kelvin: | 2600-3500K |
| Productgewicht: | 6 kg |
| Artikelnummer: | MOD058PL-L74BSK |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen