
| Fitting: | E14 |
| Dimbaar: | Nee |
| Watt: | 20W |
| Hoogte: | 35,5 cm |
| Diameter: | 8,6 cm |
| Snoerlengte: | 165 cm |
| Materiaal: | Glas, metaal |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | LM2185YE |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen