
| Fitting: | E10 |
| Lichtbronnen: | Gloeilampen |
| Batterij: | Nee |
| Watt: | 3W |
| Hoogte: | 53 cm |
| Lengte: | 43 cm |
| Diepte: | 7 cm |
| Snoerlengte: | 180 cm |
| Materiaal: | Hout |
| Productgewicht: | 0,8 kg |
| Productieland: | IN |
| Artikelnummer: | 155-45-1 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen
Mooie kleur en mooi vakmanschap. Ik ben er zeer tevreden mee.