
| Kleur: | Wit |
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | E27 |
| Dimbaar: | Nee |
| Watt: | 25W |
| Aantal lichtbronnen: | 2 |
| Hoogte: | 11 cm |
| Diameter: | 32,5 cm |
| Materiaal: | linnen |
| Productgewicht: | 0,65 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 1883310 |


Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen