
| Kleur: | Rookkleurig |
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | E27 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 40W |
| Hoogte: | 25,5 cm |
| Diameter: | 32 cm |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 66925-15-14 |






Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen