
| Fitting: | GU10 |
| Watt: | 10W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 124.5 cm |
| Diameter: | 26 cm |
| Snoerlengte: | 180 cm |
| Materiaal: | Ijzer |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Productgewicht: | 2.5 kg |
| Productieland: | CN |
| Model vloerlamp: | Leeslamp |
| Artikelnummer: | 9424 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen