
| Kleur: | Zwart |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 11W |
| Hoogte: | 140 cm |
| Diameter: | 30 cm |
| Lumen: | 579lm |
| Materiaal: | Metaal, kunststof |
| Aan/Uit: | Dimmer op de lamp |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 2 kg |
| Productieland: | CN |
| Model vloerlamp: | Algemene verlichting |
| Artikelnummer: | EU32803BK |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen