
| Kleur: | Matzwart |
| Fitting: | E27 |
| Watt: | 60W |
| Aantal lichtbronnen: | 6 |
| Hoogte: | 150 cm |
| Diameter: | 54 cm |
| Snoerlengte: | 250 cm |
| Materiaal: | zacht staal |
| Productgewicht: | 1.4 kg |
| Productieland: | CN |
| Model vloerlamp: | Algemene verlichting |
| Artikelnummer: | EU8076-6BK |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen