
| Kleur: | Zilver |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 0,5W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 4.5 cm |
| Breedte: | 4 cm |
| Lengte: | 4 cm |
| Snoerlengte: | 70 cm |
| IP-classificatie: | IP65 |
| Lumen: | 20 |
| Materiaal: | aluminium/PVC |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 0.4 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 5018 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen