
| Kleur: | Zwart |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Lichtbronnen: | Geïntegreerde led |
| Batterij: | Ja |
| Hoogte: | 45 cm |
| Breedte: | 30,5 cm |
| Diepte: | 6,5 cm |
| Materiaal: | Metaal |
| Productgewicht: | 1 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 127101/7-80 |



Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen