
| Fitting: | E27 |
| Watt: | 25W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 63 cm |
| Diameter: | 14 cm |
| Lengte: | 35-70 cm |
| Snoerlengte: | 2,5 cm |
| Installatie wandlamp: | Wordt geleverd met snoer en EU-stekker |
| Materiaal: | Ijzer |
| Productgewicht: | 1,46 kg |
| Productieland: | IN |
| Artikelnummer: | 203660214 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen