
| Kleur: | Zwart |
| Gemaakt in Europa: | Ja |
| Hoogte: | 2 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Lengte: | 15 cm |
| Materiaal: | Plastic |
| Productgewicht: | 0.082 kg |
| Productieland: | FI |
| Artikelnummer: | 873907 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen